Daj się znaleść

Wood-Mizer

Dane firmy:
Numer klienta4048
Ulica. Nagórna 14
Poczta62-600 Koło
woj. wielkopolskie
Dane adresowe:
Reprezentant Wood-Mizer Industries Sp. z o.o.
telefon: 48 63-26-26-000
fax: 48 63-27-22-327
www: http://www.woodmizer.pl

 

Witamy na europejskiej stronie firmy Wood-Mizer – producenta przewoźnych i stacjonarnych traków tartacznych oraz brzeszczotów taśmowych.      Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i produktami Wood-Mizer. Jesteśmy przekonani że właśnie na tej stronie znajdą Państwo niezbędne informacje o oferowanych przez nas produktach.  

     Prezentujemy traki brzeszczoty piły taśmowe oraz inne akcesoria uzupełniające nasz asortyment między innymi: suszarnie do drewna wielopiły obrabiarki czterostronne. Zaufały nam już tartaki zakłady drzewne oraz wiele firm z branży drzewnej na całym świecie.  

     Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych i wysokiej jakości produktów. Większość klientów używa traków Wood-Mizer w celach zarobkowych. Dlatego oferujemy szeroki wybór traków tartacznych dzięki którym mogą Państwo rozpocząć swój mały lub większy biznes.      Zrobimy wszystko co jest możliwe aby Państwa wybór był słuszny i trafny i w konsekwencji doprowadził do realizacji marzeń. Kupując traka Wood-Mizer kupują Państwo znacznie więcej niż sam produkt – wstępujecie do wielkiej rodziny Wood-Mizer`a.

 

Copyright © 2004-2016 tartaki.com.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.